Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

BIG BOXING INC

Big Boxing bërë vet fillestar çikla në skenën e marketingut dhe reklamave, duke prodhuar të parë Boxing Kthehu tattoo Advertisement merren në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Më 29 shtator, 2001, Bernard Hopkins krenari e wore URL GOLDENPALACE.COM mbi shpinës për tre raundeve amazing kundrejt e undefeated legjendë, Felix Tito "Trinidad. Fatkeqësisht, lufta zgjati 12. Edhe pse në fund, Hopkins triumfuar e mesme kampion i padiskutueshëm , boks dhe tattoos URL ishin disa nga fituesit më të mëdha se natën.

Në fillim, Big Boxing marketing sportive ishte një kompani që përfaqësuar interesat e miratim mbi 50 boxers të gjithë botën. Asnjëherë mos të ulen në një famë të saj, u bë një Big Boxing inovative, agresive, sportive dhe argëtuese marketing kompanisë, sponsorët që përfaqëson interesat e të gjitha llojeve. Kompania u rrit për shërbimin e klientëve të saj në një shumëllojshmëri tradicional dhe jo-tradicionale mediums në sportin e boksit, dhe është bërë një nga më të mëdhatë, më të nderuar reklamave blerësve në këtë sport.

Çdo marketingut ne pranishëm mundësi për të klientëve tanë është hulumtuar dhe t'ia përshtatur për fit buxhetit të tyre, reputacionin, dhe më e rëndësishmja, INVESTIMEVE PËR KTHIM tyre. Ne krenohen në aftësinë tonë të përshtaten me nevojat e klientëve tanë, dhe të tregut. Kushtuar ynë, vetëmohues stafi është çelësi i suksesit tonë pamasë. Merrni një vështrim në të cilët jemi ne, dhe ne besojmë se ju do të dëshironi të punoni me ne për të siguruar rezultatet BIG kompaninë tuaj.

Disa kompani të reklamuar me shpresën e rezultate të menjëhershëm. Këto ndryshojnë nga kompanitë e fillimit-ups me ato gjenden në Fortune 500. Pavarësisht nga kompani apo shërbimi që po marketed, ne kemi aftësinë për të krijuar dhe ekzekutuar origjinale marketing plan gjithë këtë sport. Arritjet e kaluara jonë janë provuar dhe dokumentuar edhe në botimet e tilla si Wall Street Journal dhe Sport Illustrated si dhe programet televizive të tilla si ESPNs Jashtë Lines. Në disa raste, klientët tanë shkoi nga një fillestare deri në mes të një madhësie kompania, pothuajse brenda natës!.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap