Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Kosta Rika vizituar?

. Sapo të mbërrini, jo më shumë se një makinë nëntëdhjetë minuta ndan ju nga pika më e afërt e plazhit në Karaibe apo Pacific Bregu. E njerëzve, "Ticos" (si Kosta Ricans janë quajtur ngrohtësisht), janë miqësore dhe paqësore të shquar me krenari. Spanjisht është gjuha zyrtare që fliten gjerësisht me anglisht. Edhe uji është i sigurt për të pirë në të gjitha zonat e vendit.

Kosta Rika është një vend tropikale dhe përvojat e vetëm dy stinëve: patharë dhe e thate. I thatë në mes të sezonit është përgjithësisht fund të dhjetorit dhe prill, dhe e patharë sezonit zgjat pjesën tjetër të vitit. Temperatura është më shumë një çështje e me lartësi mbi nivelin e detit se lokacioni i një të thotë rreth 72-89 gradë.

Ne mund të bëjë të gjitha aranzhimet e udhëtimit tuaj për ju. Në qoftë se kjo është një biznes apo personale udhëtim, Kosta Rika's Call Center do të sigurohen për të zgjedh kontaktet tona lokale për të bërë qëndrimit tuaj si të rehatshëm që të jetë e mundur. Let us know udhëtim pikërisht ajo që keni në mendje dhe ne do të kujdeset për të tjerët. Personalisht ju përshëndetje në aeroport është vetëm fillimi ...


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap