Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Customer Care

Në Kosta Rika i Call Center, ne jemi të bindur se duke bërë një telefonatë me cilësi të lartë e bënë më shumë se prerja logjike kuptim një telefonatë të shkurtër për të bërë një telefonatë të përditshme kuotë.Ne tren ekipit tonë të kërkojë një shtesë mbylljes pyetje, të merrni kohë për të ofruar disa opsione për shitje, t'i shmangen sidetracking dhe sidomos duke e marrë më e rrugës drejt përfundimit të çdo ndërveprim. Një falenderoj për klientët kohë është e nevojshme dhe të bëhen në çdo telefon pavarësisht nga rezultati. Klientët e juaj do ta çmojë ju nuk sakrifikojnë për cilësinë e konsumatorit mbështetjen tuaj.

Ne e kuptojmë qartë rëndësinë e trajtimit të minimizuar herë në telefon ndërsa ende duke ofruar shërbim të jashtëzakonshme. Një analizë gjithëpërfshirëse të ndryshme telefonatat gjatë do të jetë e kryer dhe rezultatet dërgohet direkt të ju për shqyrtim. Kosta Rika's Call Center do që ju të ndiheni më të sigurt duke ditur se Customer Care ekipi juaj është nën kontroll dhe të mbikqyrur mirë, në mënyrë që ju mund të përqëndrohen në fushat e biznesit tuaj që të kërkojë më shumë të tuaj kohë dhe vëmendje.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap