Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Direct mail fushatat

Për të bërë një përshtypje të parë të madh, telefononi qendrat tona web departamenti mund të rregulloje marketing templates profesionale për të krijuar, me cilësi të lartë që përmbajnë materiale promovuese të kompanisë suaj logo dhe mesazheve. Le të krijojnë një smart design që meriton një të dytë dhe nuk duken të konsiderohet si 'junk mail' në pamje të parë. Shpeshherë ky aktivitet ka nevojë për profesionistët e shtrenjtë, Kosta Rika's Call Center do të ofrojë një zgjidhje me kosto të ulët për të shkruar, dizajnimin dhe implementimi i fushatës tuaj të drejtpërdrejtë mail.

Qëllimi i juaj është i drejtpërdrejtë mail fushatë për të gjeneruar një përgjigje që mund të matet dhe si duhet trajtuar ndërsa qartë përcaktimin e objektivave të synuara të tregut. Përgjigje metoda më e mirë është duke bërë thirrje në qendrën tonë me një telefonatë të veçanta të pagesave të lirë për të dhënë numrin e telefonit themelore, shërbimi ndaj klientit të kualifikuar mirë dhe mbajtjen e një rekord të rezultojë e telefonatave.

Jonë nga jashtë telemarketing thirrje mund të përdoret për të bërë të pavarur shitjet ose aplikuar si një procedurë për të çoj deri në fund fushatës tuaj të postës. Dikur një potencial të konsumatorëve ka marrë dhe shikohen në postën tuaj, ata mund të mos kenë synimin për të vepruar, kështu që një thirrje telefonike rritet cilësia e tyre nivelin e interesit.

Ne jemi në gjendje të bëjë emërimet për ju për të vizituar një klient për ndihmë personale apo shpërndajnë kualifikuar çon në shitjet e tuaja fuqi në kohë reale.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap