Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Gjetja e juaj duhet

Në mënyrë që të kuptojnë plotësisht tuaja specifike autsorsing nevojat e biznesit, ne do t'ju kërkojë një seri e pyetjeve selektiv. Çdo hollësisht është i rëndësishëm dhe duhet të konsiderohen. Keni kohë sa të doni kur flasim, kështu që ne mund të dëgjoni me kujdes të gjitha shqetësimet dhe idetë tuaja. Nuk ka asnjë të dhënë gjenerik format kontaktet me të gjithë që ne, i cili do të jetë një dëmtim për ju dhe për kompaninë tuaj. Në Kosta Rika i Call Center, secili klient është konsideruar si unike dhe meritat e tyre rrobaqepës bërë fushatë program.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap