Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

mbledhjen e fondeve

Kosta Rika's Call Center do të organizojë ngritjen e fondeve të fushatës tuaj me një ekip mjaft të aftë dygjuhëshe telemarketers, të krijojnë dhe të projektimit tuaj materiale promovuese dhe më e rëndësishmja, maksimizimin e shumës së të ardhurave dhuroi ajete sasi investuar. Our Costa Rican thirrje qendrave janë të përkushtuar në ndërtimin e gjatë dhe e përkrahës marrëdhënie me organizatat e zgjedhura të cilit simbolizon përpjekje fisnike shkaqe humanitare.

Në Kosta Rika i Call Center, ne jemi të aftë të ngritjen e disa sistemeve për plotësimin premtim. Të gjitha donacionet do të dokumentuar për ju organizative dhe dërguar të dhënat tuaja të përditshme për shqyrtim. Fondesh sistemi ynë ndikohet nga vlera e sistemit tonë të fuqishëm Ai është në themel të këtij parimi se udhëzon sjelljes tonë në çdo telefonatë ndërsa respektuar nga të gjitha ligjeve të përshtatshme.

Your fondesh Scripts janë shkruar pikërisht për të përparuar e donatorëve për më shumë bujare shuma e dhënë në mënyrë që ata do të ndjehen mirë në lidhje me përvojë. Të gjitha kontaktet fillestare do të fillojë një përpjekje për të trefishojë të kaluarën dhe në qoftë se donacioni donatorëve në rënie, ne jemi të përgatitur për të zbuluar një shumën më të rehatshme. Nivelin e guxim ynë do të varet nga donatori fillestare të interesit dhe të reagimit të kërkuar shuma e hapjes. I vockël ynë përdorimin e strategjive të informacionit nga studimet demografike dhe tregut kundër tuaj regjistrin e kaluara donatorët në mënyrë që të kuptojnë të komunikimit të saktë të nevojshme për të marrë donacion.

Ne njohim se si përkujtesa të shumta janë të rëndësishëm për fushatën tuaj. Web departamenti ynë mund të japë tuaj ose newsletter website thelbësore për të rritur të ketë vëmendjen e tyre.

Deri në katër përkujtesa janë dërguar anë të e-mailit, si dhe të shumëfishta courtesy telefonatatNjë kontakt personal mund të ketë sukses, pas një mailing direkte Ne, duke ecur dhe i përzemërt mesazhe për të rritur gjasat për të marrë një dhuratë. Kosta Rika juaj e Call Center telemarketing ekipi do të komunikuar vlerat e juaj shumë qartë dhe gjetjen e fondeve për qëllimet e çdo individi për shtoi besimin. Si pikë të fundit, ne përdorim këtë rast më të mirë për të ndërtuar marrëdhënie afat-gjata me donatorët e tyre personale dhe referime për gjetjen e fondeve fushatat më të mëdha në të ardhmen.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap