Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Lead brez

Kosta Rika's Call Center siguron se ne do të të informojë, para shesin dhe kualifikohen secilin klient potencial për të maksimalizuar të çojë blerjen e juaj në të dyja listat anglisht dhe në spanjisht. Kjo është fjala jonë. Ne të shkojnë në çdo thirrje të besojnë në një shitje dhe nëse ata nuk e thirrjes fund gjatë paraqitjes, ata mund të jenë të interesuar dhe kanë nevojë për edhe më shumë bindëse. Çdo emrin kushton kohë dhe të holla dhe nuk duhet të jenë të lirë nxituan të telefonit ose i tretur. . Listat nuk janë të shuhet në thirrjen e parë si ato janë punuar me zell dhe mbahen aktuale deri sa të gjithë potencialin e udhëheq shitjet e tuaja janë në qarkullim. Që nga shitjet e njerëzve janë zakonisht më të lartë ekzekutiv paguhen jo-punonjës në një organizate, kjo ka kuptim për të ofruar atyre para-kualifikuar udhëheq prodhimin e tyre në mënyrë që është më e larta nga shitjes dhe jo nga e quajtur ftohtë.

Identifikimi i kualifikuar dhe një perspektivë mund të jetë një detyrë komplekse dhe të shtrenjta. Ajo bëhet edhe më shumë nëse ju nuk keni mekanizmat në vend për të kapur informacione se për një shitje. Nuk do të jetë gjithmonë një sërë-përpuq edhe kandidatët për blerjen e juaj produkt ose shërbim më të madh brenda një sërë dobët përpuq kandidatët që duhet të filtrohen. Pyetja është e logjikshme, ju personalisht e kanë kohë dhe energji për të arritur reconnect reja dhe udhëheq me të gjitha perspektivat, duke përfshirë klientët e kaluara dhe aktuale? Juaj është zgjidhje për të lënë prospecting bën thirrje për ne kështu që ne mund të furnizimit të kualifikuar të nxehta të çon, define interes njehsoj perspektiva e shitjes dhe do të përcaktojë të mundshëm për ju.

Si do të ju pres, një listë e plotë e informacionit përkatës do të verifikohet dhe double-kontrolluar për cilësinë gjatë çdo telefonatë e juaj për të shtuar shanset e arritjes së duhur person me telefon dhe ato që duan të bëjnë biznes me ju. Jonë e agjentëve janë trajnuar me kujdes për të përsëritur të informacionit të dhënë nga klienti në mënyrë që të dyja palët do të shmangë gabimet e kushtueshme. Në Kosta Rika i Call Center, si ne, për të siguruar se klienti ishte sinqerisht dëgjuar propozimin tonë dhe se aftësia e tyre njohës arsyetimi është testuar dhe verifikuar. Çdo bëjmë kontaktoni në telefon nuk është konsideruar si një të çojë, vetëm ata që tregojnë interes në të vërtetë një produkti apo shërbimi që ju ofron do të dorëzohen.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap