Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Menaxhimi

Si e zgjidhni ju menaxhimin e ekipit tuaj? Kosta Rika's Call Center do të konsiderojnë vetëm nga një ekip i fortë menaxher ose referencat gradua nga brenda qendrave tona thirrje pas një performance të jashtëzakonshëm si agjent.Mosha ose gjinore nuk do të pengojë një promovim.Ne jemi të interesuar në ata që kanë treguar besnikërinë e kompanisë, plotësisht të kuptojnë certifikatë lindjeje të caktuar të punës, rëndësia e frekuentimit të besueshme dhe të përpiktë në orarKrerët se vetë deri në llogaridhënies do të mbikqyrin fushatën tuaj të jashtme, periudhe.

Qëllimi ynë menaxherët për të rritur respekt për veten dhe për të kontribuar për një agjentë të zhvillimit profesional. Ata pritet të reduktuar të shkaqeve të burnout dhe eleminimin e attrition gjatë një fushate nga sinqerisht dëgjim të gjithë agjentët me një mendje të hapur.Stresi punon në një mënyrë të çuditshme për të motivuar, si mossukses psikologjisë. Ne jemi të ndërgjegjshëm se është një sfidë adversity dhe duhet të trajtohet me hirin dhe style. Çdo e Kosta Rika Call Center njeh agjentin tonë thirrje që qendra të vërtetë kujdeset për to, e cila forcon besnikërinë e tyre dhe angazhimin tuaj për të fushatës.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap