Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Motivimi

Çfarë është Ricas Kosta Call Centers sekrete për motivimin?

Në qoftë se vlera e agjentëve sukses, integriteti, shërbimi ndaj klientit, një punë personale etike, excellence dhe inovacioneve, atëherë ne të ndihmojë që ata i shoqërojnë lidhur me vlerat e organizatës së objektivave. Ne ndihmojë në krijimin e personale objektivave afat-gjatë të tilla si të bëheni një top prodhuesi më shumë ose një objektiv afat-shkurtër mastering e quan si script. Ne përforcojë gjendjen e tyre emocionale confidence, i mbajtur ato të përqëndruar në bazat, udhëzimeve dhe respektimin e goditur për një standardi të lartë. Shpërblime janë të zakonshme për agjentë me reagime pozitive konsumatorit në mënyrë që ata e konsiderojnë thirrjen qendër një karrierë mundësi, nuk i ka rënë fund punë.

Paratë e gjithmonë do të motivojë të punësuarit. Ne Kosta Rika, thirrje qendra e punëve të lartë janë duke paguar, mjaft i njohur pas punëve të tjera në krahasim me vocations. Pjesa më e madhe e punëve telemarketing lënë Shtetet e Bashkuara janë për qëndrimet dhe rroga shumë Veriut amerikanët i shtypur. Qendra jonë e agjentëve thirrje do të bëjnë një konsistente, kontribut efektiv në fushatat e suksesit në mënyrë që të siguroj se tyre paycheck vazhdon.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap