Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Programim kompjuteri

Our Kosta Rika Call Center IT's features një departament të integruar ekipin e teknikėve, designers krijues, shkrimtarë, programmers marketingut dhe profesionistëve që e di çdo gjë në lidhje me teknologjitë e internetit të biznesit dhe për të marrë rezultatet online. Ju do të pranoni hyrje aty për hardware dhe software ekspertëve dhe të shpejta rezolutë herë. Ne sigurojmë rreth-e-clock mirëmbajtjen e rrjetit dhe që vepron software mbështetje për biznesin tuaj 'outsourced IT pasuritë me një 30-target përgjigje minutë kohë.

Network Consulting Services janë vetëm një pjesë të tanë Networking Services portofol. Ne jo vetëm define strategji dhe të nivelit të lartë design, ne gjithashtu ofrojnë logjike dhe fizike design, shërbimeve dhe zbatimin e menaxhimit të rrjetit të vazhdueshme. Ne kemi ekspertizë të gjerë dhe me krijimin e rrjeteve të teknologjisë Cisco konfigurimin. Me tone të plotë paketave, ju mund të merrni pret që përfshin regjistrimin e domain name, e-mail adresa, web statistikave, online databases, chats, forume dhe Scripts online. Ne do të ju ndihmojë që të shqyrtojë tuaj e-biznesit dhe rrjetit të infrastrukturës.

Diversiteti karakterizon IT mjediset e sotme. Server, ruajtjes dhe rrjetin implementations shkojnë nga sistemi bazë të misionit servers file-kritike qendrave të dhënave. Juaj ka nevojë për mbështetje teknike ndryshojnë me mjedisin tuaj. Mbështeten në Kosta Rika's Call Center për të shpejt, ndihmë teknike e nevojshme për të siguruar qëndrueshmërinë dhe besueshmërinë e sistemeve tuaj. Kosta Rika's Call Center Sistemit Support:

* Rrjetet Administrata. * IT specialist rrjeti. * . Cisco kurs dhe switching. * Cisco Sigurimit. * Setup Serverat e për qëllime të shumëfishta. * Windows Troubleshooting. * Microsoft SQL databases. * MySQL databases. * . Personalizuar software for your Business. * Visual Basic, PHP, asp,. Net.

BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap