Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Rekrutimi

Kosta Rika i Call Center mund të sigurojë një departamenti për rekrutimin e fushatës tuaj e cila mund të menaxhoni thirrjet hyrëse, filter aplikantëve nëpërmjet intervistave dhe kreative uebi për reklamën tuaj.Ne mund t'ju ndihmojë në zhvillimin e një pishinë dygjuhëshe për punësimin e të shpejtë në rritje të tregut të Amerikës Latine. Your gjithë fushata do të jepnin rekrutuar qindra Rinis që kërkojnë një telefonatë të menjëhershëm ose me email para një kompani tjetër që ka një mundësi për të punësuar të cilësisë së lartë perspektivë. Një fushatë e rekrutimit planifikuar dobët mund të jetë një keqpërdorim të tuaj companys kohë, burimet, dhe psikologjike të energjisë. Le tonë thirrje qendra rritje probabiliteti i punësimin e një aplikanti të mirë duke qenë në kontakt me ta parë.

Ekipi ynë scriptwriting mund të përgatisë një pyetësori të detajuar për ju. Në Kosta Rika i Call Center, ne të përqëndrohet në pyetje shtesë në lidhje me komunikimin interpersonal skenaret e konfliktit dhe menaxhimin e situatave për të zbuluar të mirën e kandidatit për këtë punë. Avantazhi ynë është zhvilluar një para-kualifikuar aplikanti lloto para kompaninë tuaj mbush një pozicion. Ne mund të zhvillojnë marrëdhëniet me kandidatët e mundshëm të gjatë para se të keni nevojë ta. Detyra juaj është të bëhet zgjedhja përfundimtare të elitës. Kosta Rika i Call Center mund outsource tuaj rekrutimin; intervistuar dhe praktikat e punësimit duke ju ofruar shumë e kandidatëve të përshtatshëm si rezultat.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap