Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Seminar regjistrimin dhe ndjekjen deri

Kosta Rika's Call Center përshëndet të gjitha publike folësit tanë të përdorin për të bërë thirrje qendra juaj seminar efikase dhe të suksesshme. Ne jemi në gjendje të ndihmojnë tuaj ngjarje me një forcë të shitjes, kushtuar pasojnë strukturën dhe dizajnuar posaçërisht promovuese letërsisë. Të gjitha kontaktoni gjatë procesit të regjistrimit të mund të bëhet në anglisht dhe në spanjisht lejuar ju që të arrihet një spektër të gjerë të klientëve të mundshëm. Mbledhja e të dhënave dhe perspektivën e informacionit duhet të jetë një pjesë e rëndësishme e procesit të seminarit dhe duhet të përdoret për të potencialin e saj të plotë. Në Kosta Rika i Call Center, ne zhvillimin e një pyetësori të para-kualifikimit para ngjarjes, dhe pastaj edhe zbatimin e një-pas-zhvilluar veprimtari ndiqni-up program që do të rrisë pjesëmarrjen e të ardhurave. Sa afrohet data e seminarit, ne do te perdorim callback listën tonë të hollësishme për të bërë thirrje dhe kujtesë para se të dërgoni postë elektronike në këtë veprimtari. Ora është vendimtare për të motivuar të registrants të cilët janë në fund të paguajnë për të reduktuar dhe blerësi e keqardhje. Ky proces do të analizojnë anullimin e kaluara dhe nuk tregon për të përmirësuar procesin e rregjistrimit.

Ne jemi të zellshëm në dërgimin e një email konfirmimi për ata që regjistrohen në përputhje me telefon ose kur të kontaktoni qendrën tonë telefonatë. Në qoftë se ata zgjedhin që të regjistrohet në internet, ata do të marrin një menjëhershëm pasojnë telefonatë për verifikim. Ne jemi në gjendje të krijojë një zbritje të regjistrimit program themeluar para afatit të caktuar, të tilla si një fillim bird regjistrimit ose Kosta Rika Call Center i lehtë mund të merren me vëllimin zbritje thirrjet për të një organizate që në njëjtën kohë për të nënshkruar e tyre. Shërbimet tona gjithashtu mund të përfshijë ndihmë me zgjedhjet e transportit, shpenzimet korresponduese apo ndonjë çështje që ka nevojë për të marrë pjesë në trajtimin e ngjarjes.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap