Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Fokus Grupi Sondazhe

Objektivi ynë është që të ndihmojë në krijimin e një rrobaqepës bërë sondazh për të arritur të gjitha informacionet e kompanisë suaj objektivave. Kosta Rika juaj e Call Center Sondazh ekipi do të trajnohen për të kryer të gjitha telefonatat në një vend jo-anshëm, jo presion tonin në mënyrë që të dini se ndjenja e vërtetë e konsumatorit tuaj. Rezultati nuk do të jetë i prishur apo ndikuar nga misdirected pyetje kështu që ne mund të marrë informacionin e duhur për rritjen companys tuaj. Kontaktin personal ynë do të gjenerojë një e vërtetë të dorës parë përshtypja nga çdo perspektivë, dhe ne do të mbajë këtë nivel të lartë të informacionit për të ju për veprim të menjëhershëm.

Përvetësuar Shfrytëzues të ri është 10 herë më të vështirë dhe më i shtrenjtë se mbajtja vjetrat. Hartuar me kujdes anketat tona janë përdorur për të tactfully kujtoj tuaj klientët e ato janë vlera të larta për kompaninë tuaj. Ne do të identifikojë çështjet që janë kritike për zhvillimin e vjetër konsumatorit ruajtja dhe zbulimin shqetësimet e tyre, të cilat do të pengojë një faktor besnikëri nga përkeqësimit. Kosta Rika's Call Center realizon se në një treg gjithnjë e më konkurues, duke u kthyer në marrëdhënie që janë më personale me klientët mund të jetë një avantazh të vërtetë konkurues. Ndërsa shumica e kompanive të pakënaqur konsumatorit një gjë e frikshme, ne i mirëpresim të gjithë klientët të ajrimi çdo zhgënjim që ata mund të kenë në lidhje me kompaninë tuaj ose industrie. Nga dëgjimi me shumë kujdes, Kosta Rika's Call Center do t'ju japë të paçmuar me kritika konstruktive që mund të korrigjohet menjëherë për të ndaluar potencialisht humbur të ardhurave dhe për të rritur kënaqësinë e konsumatorit.

Ka lloje të caktuara të cilat janë kryer anketat që i nxjerr në themel të informacionit me synimin për të bërë një shitje. Në këtë rast të veçantë, Kosta Rika's Call Center do të krijojë një rritje të vetëdijes e kompanisë suaj të prodhimeve dhe shërbimeve ndërsa kompletimin e studim. Aftësia për të siguruar kompaninë tuaj me reagime të drejtpërdrejtë nga konsumatorët mund të sigurojë një forcë e shitjeve të drejtën e informacionit për të mbyllur një marrëveshje dhe për të luftuar çdo kundërshtim. Ndihmë shitjet e tuaja fuqi duke eleminuar dëm përpjekjet për të vjetëruar, jofitimprurës.

Kosta Rika's Call Center kupton se vetë-monitorimi mund të jenë të pashmangshme për një kompani. Ndonjëherë, një anketë e departamentit diskrete mund të jetë një vazhdim i rëndësishëm deri në një thirrje konsumatorëve që mund të japë pasqyrë të shitjet e tuaja ecurinë e ekipit të cilat konsumatori ose përfaqësuesi i kujdesit është duke i dhënë më të mirën e tyre duke kërkuar me një klient. Ne kemi aftësinë për të grumbullojnë të dhëna jo vetëm për ju, por ne kemi aftësinë për të kuptim nga ajo, të ofrojë rekomandime dhe të kuptojnë se si ti krahasonit tuaj toughest konkurrencës.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap