Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Advanced shitjes Telemarketing

Një skenar i hartuar me kujdes, së bashku me motivues trajnim, do të përgatisë mentalisht ekipet personalitetit tuaj për të bërë maksimumin e numrit të shitjeve të përfunduar çdo ditë. Një shtesë mund të çojnë të gjitha të bëjnë dallimin në fund tuaj companys linjë dhe rritjen ekonomike.

Vetëm më të përkushtuar, të shpejtë dhe të shkathët përballim ngarë individët do të zgjidhen më të rëndësishme për këtë pozicion. Kosta Rika's Call Center do zbavitni vetëm punësimin e atyre me aftësi të refuzimit të trajtojë me sukses gracefully ndërsa në të njëjtën kohë, të menduarit jashtë kutisë për të bërë një shitje.

Një telemarketer se rushes nëpërmjet një script nga frika e kundërshtimit nuk mund të përputhen deri në mënyrë të barabartë në një nga qendrat tona thirrje trajnuar edhe shitjet e drejtuesit.Ne do të përfaqësojë ju dhe kompaninë tuaj në dritën më të mirë të shitjes së tuaj kur produkti apo shërbimi. Kosta Rika's Call Center do të punësojë vetëm provuar closers me potencial të pakufizuar, periudhe.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap