Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

uebi

Kosta Rika's Call Center ofron një qasje të ngarë-biznesit i cili na ndan nga një tipike uebi kompanisë. Ne punojmë me ju sistematikisht nga konceptualizimin për çështjet e zhvillimit dhe funksionalitetin dhe kanë ndërtuar një reputacion pozitiv për krijimin e një kthimi të investimeve. Nëse jeni serioz në lidhje me web suksesin tuaj, ne mund të merrni ju atje për çmim më të ulët në treg. Çmimet tona nuk janë edhe krahasuar me koston e të pasurit një web projektuesi profesionale me kohë të plotë në kompaninë tuaj. Me Kosta Rika e Call Center ju merrni cilësinë e ekuipazhit të një e tërë me përvojë designers dispozicion njëzet katër orë në ditë, shtatë ditët e javës.

Kosta Rika's Call Center ofron një spektër të plotë të përballueshme custom web design shërbimeve duke përfshirë: * Web design * Hosting * E-mail * Flash animacion * GIF animacion * Php scripting * Asp * javore Promos * Online Katalogjet * Massive mail * Baza e të dhënave për zbatimin * IT sistemeve * E-commerce zgjidhje * Streaming media * Digital photography * Media prezantime * Print graphics * Build your web site * Corporate identitetit * Broshurat * Marketing kits * Shtypura në format të madh * Tregtisë tregojnë tregon * Corporate prezantimet Disqet * Web faqe e zhvillimit * Cd-rom multimedia * Drive tuaj më të trafikut në web site *Shesin prodhimet e tuaja online * Komunikoni me konsumatorit tuaj online *Krijo Online Forumi

BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap